• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»

Торги не відбулися

624 156.00 UAH з ПДВ
Номер: f09052dd757043c79cd7acfe5cd5578d
Внутрішній номер закупівлі: 26530586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-014957-a   
Замовник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Контактна особа: Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 624 156.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 18:07 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 18:07 - 08.10.2025 17:00
Аукціон: з 09.10.2025 12:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴624 156.00 Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»