• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»

Оголошено тендер

624 156.00 UAH
Номер: dfc8603147d540c98cd2738cd6399f20
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-018163-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Замовник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Очікувана вартість: 624 156.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 23.09.2025 17:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3801160 - Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва закладами фахової передвищої та вищої освіти, підвищення кваліфікації працівників у сфері культури та мистецтв
Сума624 156.00 UAH