-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка- ID: UA-2021-08-11-000695-b
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11058037
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка- ID: UA-2021-06-15-008834-b
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10346767
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка- ID: UA-2021-04-28-003975-c
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9720718
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка- ID: UA-2021-03-18-007158-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9127072
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка- ID: UA-2021-03-18-006567-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9125188
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2020-04-17-005878-a
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4878669
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2020-04-03-001200-a
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4758375
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні приути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2020-04-03-001092-a
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4758104
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні дроти та профілі- ID: UA-2019-11-06-000780-c
- Дата створення : 06.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3975532
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельни прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2019-10-21-002019-b
- Дата створення : 21.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3910045
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2019-09-17-000445-a
- Дата створення : 17.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3788884
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2019-09-11-000509-b
- Дата створення : 11.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3768101
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2019-08-27-000988-a
- Дата створення : 27.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3717800
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2018-07-27-000257-a
- Дата створення : 27.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2219055
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2018-03-29-000202-b
- Дата створення : 29.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1832978
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 03055964ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -