-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Тендер Prozorro UA-2021-08-11-000695-b
Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Завершена
738 796.14
UAH з ПДВ
Номер:
e2671f4a0a1d4f2ebeadba80b72543ea
Внутрішній номер закупівлі:
11058037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-11-000695-b
Замовник:
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03055964
-
Адреса:
74600, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул.Об'їзна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Притика Василь Васильович 380504035211 goradyga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-28-003975-c, про проведення відкритих торгів для потреб на 2021 рік на закупівлю товару: ДК 021:2015 44330000-2 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка). Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 15.04.2021 була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій.
Для забезпечення потреб управління необхідність закупівлі: ДК 021:2015 44330000-2 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка) залишилася і протоколом тендерного комітету від 15.06.2021 було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-15-008834-b .
Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 02.07.2021 була повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій.
Потреба у здійсненні закупівлі за предметом за кодом ДК 021:2015 44330000-2 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка) залишилася та є необхідною для забезпечення потреб управління.
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено.
Таким чином, у даному випадку відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
738 796.14 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Швеллер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Кількість
18.03 тонни
Період постачання
23.08.2021 - 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Марченко С.М.
Оскарження: 11.08.2021 10:16 - 22.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2080603974
-
Контактна особа:
Марченко Станіслав Миколайович +380553629313 lubimovka.baza@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Гоголя 41
Оскарження: 11.08.2021 10:16 - 22.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
738 796.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 10:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
32dc03deba1741758ac81ddca701b46f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-11-000695-b-c1
Постачальник:
ФОП Марченко С.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2080603974
-
Контактна особа:
Марченко Станіслав Миколайович +380553629313 lubimovka.baza@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Гоголя 41
Номер договору:
162-21/1
Сума договору:
738 796.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
615 663.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 11:00
Статус:
Виконаний