-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-006567-c
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Торги відмінено
756 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
Номер:
d807a66d3e1f46a68bc58ba34de5be5e
Внутрішній номер закупівлі:
9125188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-18-006567-c
Замовник:
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03055964
-
Адреса:
74600, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул.Об'їзна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Притика Василь Васильович 380504035211 goradyga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
756 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 781.25 UAH
Період уточнення:
18.03.2021 15:00 - 30.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2021 15:00 - 09.04.2021 12:00
Аукціон:
з 12.04.2021 13:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання на умовах відстрочки платежу до 120 (сто двадцяти) календарних днів з дати отримання Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Кількість
18.03 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Інформація про скасування
Номер:
b8e4164292f54621aea5faf8c2c82076
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не завантажили тендерну документацію
Період оскарження:
18.03.2021 15:33 - 29.03.2021 01:00
Дата опублікування:
18.03.2021 15:33
Дата виконання:
29.03.2021 01:00
Статус:
Виконано