• Відкриті торги
  • КЕП

Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка

Оголошено тендер

756 250.00 UAH
Номер: 78dee20dca9d44f6b8c93ac911c6891d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-18-007561-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
Замовник: Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
Очікувана вартість: 756 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.03.2021 14:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума756 250.00 UAH