-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області Код за ДК 021:20...×-
Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-25-009030-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30186406
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект навчальних засобів для лабораторії біології (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельн...×-
Комплект навчальних засобів для лабораторії біології (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-08-12-009286-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066344
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти навчальних засобів для лабораторії хімії; Комплекти навчальних засобів для лабор...×-
Комплекти навчальних засобів для лабораторії хімії; Комплекти навчальних засобів для лабораторії біології (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-06-30-013636-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696767
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Меблі для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької обла...×-
Меблі для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 39160000-1 Шкільні меблі
- ID: UA-2026-06-30-012763-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695905
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -