• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі

Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 01:00)

756 015.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
20
год
19
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 51df188b9263484582726683dd85249b
Внутрішній номер закупівлі: 30186406
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-009030-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олеся Манзюк +380434361451 manziuk_olesia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 756 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 15:04 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 15:04 - 02.09.2026 01:00
Період оскарження: 25.08.2026 15:04 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴756 015.00 Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області