-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
Оголошено тендер
907 218.00
UAH
Номер:
2a6e13bc5e004f61a610432a175c4e17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010331-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
907 218.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі для кабінетів Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178;
джерело фінансування – місцевий бюджет
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.08.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛадижин
Сума907 218.00 UAH