-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект навчальних засобів для лабораторії біології (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-009286-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації) Закупівля фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. З урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 10.04.2026 № 477
Завершена
183 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
182eaaf70f3549949926afb1a2b059e0
Внутрішній номер закупівлі:
30066344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-009286-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Манзюк +380434361451 manziuk_olesia@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:34 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:34 - 20.08.2026 08:00
Аукціон:
з 21.08.2026 14:07
Період кваліфікації:
20.08.2026 08:00 - 20.08.2026 13:46
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 333.33 Комплект навчальних засобів для лабораторії біології