• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Меблі для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 39160000-1 Шкільні меблі

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації) Закупівля фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. З урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 10.04.2026 № 477

Завершена

889 709.00 UAH з ПДВ
Номер: 3eb4753c6fac4c988b5cf6ad6b10147e
Внутрішній номер закупівлі: 29695905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-012763-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олеся Манзюк +380434361451 manziuk_olesia@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 889 709.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:27 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:27 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 15:34
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 10.07.2026 10:13
Період завантаження договору: 16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴889 709.00 Меблі для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору)