-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для фізичної лабораторії- ID: UA-2026-07-31-007347-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965322
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для фізичної лабораторії- ID: UA-2026-07-31-003703-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961714
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для хімічної лабораторії- ID: UA-2026-07-29-011016-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946230
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для біологічної лабораторії- ID: UA-2026-07-22-008450-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29882368
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології- ID: UA-2026-07-20-008941-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858996
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплект шкільних меблів- ID: UA-2025-12-11-022248-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524206
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для кабінету біології- ID: UA-2025-11-24-017638-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27247290
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільні меблі- ID: UA-2025-10-03-006461-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26636611
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Парти та стільці учнівські- ID: UA-2025-09-10-000912-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26382182
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне обладнання для створення осередку з вивчення предмету «Захист України»- ID: UA-2024-12-16-015725-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23700487
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62.- ID: UA-2024-12-02-010603-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23477359
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62.- ID: UA-2024-11-21-012932-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23348088
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя для навчального кабінету "Захист України"- ID: UA-2024-11-20-006017-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23323537
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2024-11-13-012509-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23239588
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект меблів для кабінету хімії- ID: UA-2023-11-27-016428-a
- Дата створення : 27.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19799631
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -