• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології

Торги відмінено

1 440 087.50 UAH без ПДВ
Номер: fa8052fe44214422883c734336b3723e
Внутрішній номер закупівлі: 29858996
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-008941-a   
Замовник: АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Липкань 380969225277 oklipkan31@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 440 087.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 16:00 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 16:00 - 28.07.2026 17:00
Аукціон: з 29.07.2026 11:11

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f387e74df35d41b7b9df745b5373c809
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: - Під час оголошення закупівлі не вірно вказано предмет закупівлі, а саме: замість «Засоби навчання та обладнання для біологічної лабораторії» вказано «Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології».
Період оскарження: 22.07.2026 13:47 - 02.08.2026 00:00
Дата опублікування: 22.07.2026 13:47
Дата виконання: 02.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 440 087.50 Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології