-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для кабінету біології
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-017638-a
Завершена
161 671.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f24c577a02748e788568e6f96972caf
Внутрішній номер закупівлі:
27247290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-017638-a
Замовник:
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, село Агрономічне, вулиця Центральна 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Липкань Оксана Павлівна +380969225277 oklipkan31@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 671.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2025 17:22 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2025 17:22 - 02.12.2025 12:00
Аукціон:
з 03.12.2025 11:41
Період кваліфікації:
02.12.2025 12:00 - 03.12.2025 10:11
Період завантаження договору:
09.12.2025 00:00 - 19.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 671.00 Засоби навчання та обладнання для кабінету біології