• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби навчання та обладнання для кабінету біології

Оголошено тендер

161 671.00 UAH
Номер: 677a0862464646799d08a4fe30affacc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-24-020792-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Замовник: Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Очікувана вартість: 161 671.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби навчання та обладнання для кабінету біології
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.11.2025 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Засоби навчання та обладнання для кабінету біології
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума8 083.55 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Цей крок фінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума153 587.45 UAH