-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для фізичної лабораторії
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007347-a
Завершена
1 402 157.78
UAH без ПДВ
Номер:
12fc571fdeae4edb8bf481709d3d6a55
Внутрішній номер закупівлі:
29965322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007347-a
Замовник:
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, Агрономічне, вул. Центральна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Липкань 380969225277 oklipkan31@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 402 157.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:23 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:23 - 08.08.2026 16:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:10
Період кваліфікації:
08.08.2026 16:00 - 13.08.2026 15:52
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 402 157.78 Комплект засобів навчання та обладнання для фізичної лабораторії