• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект засобів навчання та обладнання для фізичної лабораторії

Оголошено тендер

1 682 589.33 UAH
Номер: d5eec1d3d2ee4a3188f81fae3b32d576
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-008074-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 682 589.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект засобів навчання та обладнання для фізичної лабораторії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.07.2026 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума168 258.93 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума1 514 330.40 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-120326-EEB88550
Назва проєкту: Створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-120326-EEB88550