-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 391131...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-31-011599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244880
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-31-007582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240883
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-20-009540-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147232
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-05-26-012635-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29346020
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні кріс...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні крісла)
- ID: UA-2025-11-26-008081-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27277322
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла, 3...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці)
- ID: UA-2025-10-30-011656-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26951443
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні кріс...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні крісла)
- ID: UA-2025-10-23-002363-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26858660
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2024-10-03-007661-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22781042
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби до них (39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби до них (39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці; 39113100-8 М’які крісла)
- ID: UA-2023-10-17-002786-a
- Дата створення : 17.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19304915
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 3...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці)
- ID: UA-2021-07-22-000095-c
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10811119
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 3...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці)
- ID: UA-2021-07-09-003086-a
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10657853
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 3...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла; 39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці)
- ID: UA-2021-06-29-000106-b
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10503388
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стільці)- ID: UA-2020-08-05-004498-c
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5822049
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (крісла офісні, стільці)- ID: UA-2020-01-29-001551-a
- Дата створення : 29.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4389724
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485417ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби (дивани для бібліотек)- ID: UA-2019-12-10-000283-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4141288
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485417ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -