-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 -...×-
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 - 50 м, Роздільна здатність висоти: 1 см, Похибка: +/-10 см, Частота оновлення: 40 - 5000 вимірів на секунду, Інтерфейс взаємодії: UART (TTL 3.3, сумісний з 5 В рівнями); I2C Напруга живлення: 5 - 5,5 В, Струм споживання: 100 мА) (або еквівалент))
- ID: UA-2026-06-17-011786-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29570263
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))- ID: UA-2026-06-16-013027-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29556845
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))- ID: UA-2026-04-03-012440-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28824385
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))- ID: UA-2026-03-26-014012-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28744244
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 -...×-
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 - 50 м, Роздільна здатність висоти: 1 см, Похибка: +/-10 см, Частота оновлення: 40 - 5000 вимірів на секунду, Інтерфейс взаємодії: UART (TTL 3.3, сумісний з 5 В рівнями); I2C Напруга живлення: 5 - 5,5 В, Струм споживання: 100 мА) (або еквівалент))
- ID: UA-2026-03-25-007820-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28723090
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Trotec IC080LV або...×-
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Trotec IC080LV або еквівалент)
- ID: UA-2025-12-10-022603-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27500634
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Liemke Luchs-2, 50м...×-
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Liemke Luchs-2, 50мм, дальність до 2500м або еквівалент)
- ID: UA-2025-07-31-004350-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26018875
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Liemke Luchs-2, 50м...×-
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Тепловізор Liemke Luchs-2, 50мм, дальність до 2500м або еквівалент)
- ID: UA-2025-07-08-009639-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25825606
ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лазер LASER TREE, 450nm TTL Сині...×-
ДК 021:2015 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лазер LASER TREE, 450nm TTL Синій, ІЧ-лазер фокусуємий, 980-нм).
- ID: UA-2023-06-28-007252-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18263762
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -