• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))

Торги не відбулися

239 388.00 UAH з ПДВ
Номер: 487a050444d54c83b7855be24a9ed7e8
Внутрішній номер закупівлі: 28744244
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-26-014012-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олександр Анатолійович Ільїн 380666669530 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 239 388.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2026 17:47 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2026 17:47 - 03.04.2026 08:00
Аукціон: з 06.04.2026 14:33
Період кваліфікації: 03.04.2026 08:00 - 03.04.2026 17:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴239 388.00 ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))