-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013027-a
Завершена
239 388.00
UAH з ПДВ
Номер:
ead08f572ad64b2e9e49b324cb9e2571
Внутрішній номер закупівлі:
29556845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013027-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Анатолійович Ільїн 380969099101 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 388.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:39 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:39 - 24.06.2026 08:00
Аукціон:
з 25.06.2026 14:36
Період кваліфікації:
24.06.2026 08:00 - 25.06.2026 14:55
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 388.00 ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))