• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 - 50 м, Роздільна здатність висоти: 1 см, Похибка: +/-10 см, Частота оновлення: 40 - 5000 вимірів на секунду, Інтерфейс взаємодії: UART (TTL 3.3, сумісний з 5 В рівнями); I2C Напруга живлення: 5 - 5,5 В, Струм споживання: 100 мА) (або еквівалент))

Торги не відбулися

27 337.00 UAH з ПДВ
Номер: 7baba7c016e14c32b6d8ddc287e3bcac
Внутрішній номер закупівлі: 28723090
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-25-007820-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олександр Анатолійович Ільїн 380666669530 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 337.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.03.2026 13:33 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.03.2026 13:33 - 02.04.2026 08:00
Аукціон: з 03.04.2026 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 337.00 ДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 - 50 м, Роздільна здатність висоти: 1 см, Похибка: +/-10 см, Частота оновлення: 40 - 5000 вимірів на секунду, Інтерфейс взаємодії: UART (TTL 3.3, сумісний з 5 В рівнями); I2C Напруга живлення: 5 - 5,5 В, Струм споживання: 100 мА) (або еквівалент))