-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 02...×-
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2025-06-26-006051-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25723511
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та ана...×-
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)
- ID: UA-2023-05-11-004793-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17740709
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори...×-
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).
- ID: UA-2023-04-12-008028-a
- Дата створення : 12.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17481510
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38432000-2 АналізаториЗавершена -