-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійн...×-
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
- ID: UA-2026-08-31-009317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242580
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або екві...×-
Електроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або еквівалент
- ID: UA-2026-08-26-001557-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193188
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійн...×-
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
- ID: UA-2026-08-21-009694-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161669
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2025-07-08-001517-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25817620
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2024-06-12-010385-a
- Дата створення : 12.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21816272
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти- ID: UA-2024-03-18-002500-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21041090
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Синтезатор- ID: UA-2023-11-22-001588-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19727165
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2021-05-24-005147-b
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10006767
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2021-05-06-002409-b
- Дата створення : 06.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9777034
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2020-05-26-007153-b
- Дата створення : 26.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5091759
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Струни- ID: UA-2019-11-21-000636-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4044506
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
147- ID: UA-2019-09-06-000808-a
- Дата створення : 06.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3754540
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2018-09-18-002454-c
- Дата створення : 18.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2502597
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2018-03-28-000438-b
- Дата створення : 28.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1930632
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Музичні інструменти- ID: UA-2017-10-20-000127-b
- Дата створення : 20.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1379792
ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -