• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

325 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
12
год
42
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c6bff03885b849bfa3fbe8373ec76be3
Внутрішній номер закупівлі: 30242580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009317-a   
Замовник: Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Закомірний Ігор 380633228260 zakomirniy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 000.00 Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти