-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009317-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
325 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
04
год
38
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: cfa26dbbed9146b18cc3b61da5f11c48
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 1559f03976544f50ba99428eaf6d59e4
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: e6e405f5f0f24cc7a9de10d2f5b14828
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 7bd1657cd92643c1b7df5f4d9ba26026
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 6f7d45d6ba5647728cea00e72f3b04a2
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 26fa924124b8435893bc3f0373743117
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 5b1d32d934ea4be8b4ca5ced4af188fc
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 59da4a29e23d427aa8df748ae0fe0c4e
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: d38812c2c19d49e28b4a1cf4b5688026
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: cb184b58d4754bf0ba7a0392adba7834
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: a4ec936653284f33a6d44b7638868f56
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: f26922516ea842bd99f69707314eaff7
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: da3237bc04d94e43bc85cf6f3684e8d6
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: b59fb50a978443678bbfc6cf328a4857
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 3ded28ef66184302beeed198eb1abb21
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: bc8285a1ba694c2285b967958181bad7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: d5e49719a8aa4b9da173e0b1892c20f8
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: f6ff9664774549ec98576819e9aa40e6
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: acf2c3bfe18e4333b53ee4f17d1aa038
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 6c07128b5a024cd39d7e7f9934ed05e4
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 9d3a28b8f4cf474e98a3e2c205093e45
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 1e6ee74086384432802503c50d2728f3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 67a344bf59704f2f9233d6a9b777bd3f
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 55e693f35b2044b4a6e2e726178e4592
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 53ca1254782747168b385e55b34ed5c6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 845f1ade861140daac1edb05a7b47e3c
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 1ea693aedcb2441ea0b70b794e8249b8
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 24db39efa21b48398cbd3fa56e473111
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: c355a536efb043ae8441fdbf0ea7ee1d
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Мова тендерної пропозиції
ID: aab9397209fe46b2a34773778c6451e5
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 9186605e327847f089dfbbc38a37331b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:55
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 9aebea97a75b45aa80d126511054a76e
Очікуване значення :
120