-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом кулезахисний- ID: UA-2026-09-01-011038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257838
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-007201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240484
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту- ID: UA-2026-08-31-006823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240109
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-006367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту- ID: UA-2026-08-21-009723-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161695
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилет- ID: UA-2026-08-21-002035-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30153996
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом кулезахисний- ID: UA-2026-08-19-012426-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136053
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом кулезахисний, окуляри захисні балістичні- ID: UA-2026-08-07-008100-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026294
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилет- ID: UA-2026-08-06-008315-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014403
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одяг тепловідбивний захисний пожежника 1200 °С- ID: UA-2026-07-09-006588-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773391
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 28 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тепловідбивний захисний костюм пожежника- ID: UA-2026-07-08-007491-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29762210
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тепловідбивний захисний костюм пожежника- ID: UA-2026-06-23-012709-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628136
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тепловідбивний захисний одяг пожежника (костюм)- ID: UA-2025-07-17-009755-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25908209
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм спеціальний захисний- ID: UA-2025-07-17-009253-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25907912
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигази фільтруючі- ID: UA-2025-05-22-008568-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25383480
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена