-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тепловідбивний захисний костюм пожежника
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-007491-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
116 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
fb8f2f4377ee4fd3b7745a414c27bc67
Внутрішній номер закупівлі:
29762210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-007491-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 14:40 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 14:40 - 16.07.2026 12:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:44
Період кваліфікації:
16.07.2026 12:00 - 28.07.2026 13:36
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 666.67 Тепловідбивний захисний костюм пожежника