• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Одяг тепловідбивний захисний пожежника 1200 °С

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 28 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 28 днів назад

684 000.00 UAH без ПДВ
Номер: cc8e79f50f39470892072d6c9c793df9
Внутрішній номер закупівлі: 29773391
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-006588-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 684 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 14:04 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 14:04 - 27.07.2026 12:00
Аукціон: з 28.07.2026 13:59
Період кваліфікації: 27.07.2026 12:00 - 06.08.2026 11:06
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴684 000.00 Одяг тепловідбивний захисний пожежника 1200 °С