• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шолом кулезахисний

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

996 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
09
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e9f46e29c1434d82a7b62165f586feaa
Внутрішній номер закупівлі: 30257838
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011038-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Шаповал Юрій Михайлович 380503833050 Yurii.Shapoval@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 996 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:38 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:38 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:38 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴996 400.00 Шолом кулезахисний