-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_307_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізн...×-
ЦЗВ-26Т_307_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-09-01-002522-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249391
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних...×-
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-31-004005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237296
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_296_ВО: Запасні частини до компресорів (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або...×-
ЦЗВ-26Т_296_ВО: Запасні частини до компресорів (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 3 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-21-011187-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163157
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_295_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізн...×-
ЦЗВ-26Т_295_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-21-009344-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161314
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_291_ВО: Запасні частини до компресорів (34630000-2 Частини залізничних або трамвай...×-
ЦЗВ-26Т_291_ВО: Запасні частини до компресорів (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-20-007410-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30145115
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуКваліфікаціявід початку періоду пройшло 4 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_282_ВО: Запасні частини до електровозів серії ВЛ (Лот 1 - 34630000-2 Частини заліз...×-
ЦЗВ-26Т_282_ВО: Запасні частини до електровозів серії ВЛ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-11-008958-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052612
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_280_ВО: Колодка гальмівна тип С (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних лок...×-
ЦЗВ-26Т_280_ВО: Колодка гальмівна тип С (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-10-008776-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040065
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_279_ВО: Прокладки та ущільнення (запасні частини до автогальмівного обладнання) (3...×-
ЦЗВ-26Т_279_ВО: Прокладки та ущільнення (запасні частини до автогальмівного обладнання) (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-10-006010-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30037319
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_278_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізн...×-
ЦЗВ-26Т_278_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-06-010286-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016344
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_276_ВО: Колодка гальмівна тип С (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних лок...×-
ЦЗВ-26Т_276_ВО: Колодка гальмівна тип С (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-06-006803-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012924
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 13 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_274_ВО: Запасні частини до системи екологічно-чистих туалетів пасажирських вагонів...×-
ЦЗВ-26Т_274_ВО: Запасні частини до системи екологічно-чистих туалетів пасажирських вагонів (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-04-005304-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985740
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_273_ВО: Запасні частини до гідропередач дрезин ДГКу, автомотрис АГВ, АДМ (34630000...×-
ЦЗВ-26Т_273_ВО: Запасні частини до гідропередач дрезин ДГКу, автомотрис АГВ, АДМ (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-03-002150-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29970639
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т-271_ВО: Муфта Перефлекс - Запасні частини до тепловозів ЧМЕ (34630000-2 Частини за...×-
ЦЗВ-26Т-271_ВО: Муфта Перефлекс - Запасні частини до тепловозів ЧМЕ (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-07-31-005404-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29963410
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 18 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_270_ВО: Запасні частини до електровозів серії ЧС (34630000-2 Частини залізничних а...×-
ЦЗВ-26Т_270_ВО: Запасні частини до електровозів серії ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-07-29-010806-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946015
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 13 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_268_ВО: Запасні частини до систем екологічно-чистих туалетів пасажирських вагонів...×-
ЦЗВ-26Т_268_ВО: Запасні частини до систем екологічно-чистих туалетів пасажирських вагонів (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-07-29-006560-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29941779
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуТорги не відбулисяТорги не відбулися -