• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_307_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

3 792 058.90 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
46
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 21f6898af04843aba16a32496582ee5c
Внутрішній номер закупівлі: 30249391
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002522-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Чайковська Олена Вікторівна 380444650882 2019tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 792 058.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 11:05 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 11:05 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 11:05 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:56

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 027 436.71 Лот 1 - Частини локомотивів чи рухомого складу
  • Лот №2 ₴764 622.19 Лот 2 - Частини локомотивів чи рухомого складу