-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004005-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
859 040.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
25
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ffc4fd3e92324d27bd0310921d5f24c3
Внутрішній номер закупівлі:
30237296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004005-a
Замовник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чайковська Олена Вікторівна 380444650882 2019tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
859 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:10 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴859 040.00 Лот 1 - Частини локомотивів чи рухомого складу