• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_296_ВО: Запасні частини до компресорів (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 3 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 3 робочих дні

7 740 724.32 UAH без ПДВ
Номер: 44e4ebb63012426d90ab5b7acc3bc593
Внутрішній номер закупівлі: 30163157
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-011187-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Чайковська Олена Вікторівна 380444650882 2019tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 740 724.32 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 15:54 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 15:54 - 31.08.2026 12:00
Аукціон: 01.09.2026 11:40 - 01.09.2026 12:41
Період кваліфікації: з 01.09.2026 12:41

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 240 431.32 Лот 1 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
  • Лот №2 ₴6 252 610.00 Лот 2 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
  • Лот №3 ₴247 683.00 Лот 3 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху