-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Спирт етиловий 70% 100 мл (МНН: Етанол (Ethanol)); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг...×-
Спирт етиловий 70% 100 мл (МНН: Етанол (Ethanol)); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл (в полімерних флаконах) (МНН: Sodium chloride)
- ID: UA-2026-07-08-000465-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755199
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Спирт етиловий 70% 100 мл (МНН: Етанол (Ethanol)); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг...×-
Спирт етиловий 70% 100 мл (МНН: Етанол (Ethanol)); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл (в полімерних флаконах) МНН: Sodium chloride
- ID: UA-2026-07-02-007045-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29716315
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви та витратні матеріали для автоматичного гематологічного аналізатора- ID: UA-2026-06-18-001732-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29574863
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви та витратні матеріали для автоматичного гематологічного аналізатора- ID: UA-2026-06-04-004504-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29434676
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до гематологічних автоматичних аналізаторів- ID: UA-2026-05-27-003553-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29352381
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл...×-
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10); Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))
- ID: UA-2026-03-26-008825-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28739135
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл...×-
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10); Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))
- ID: UA-2026-03-17-008373-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28630073
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))- ID: UA-2026-03-11-006794-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28568744
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл...×-
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10)
- ID: UA-2026-03-11-006736-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28568681
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл...×-
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10)
- ID: UA-2026-03-05-003591-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28508026
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))- ID: UA-2026-03-05-003399-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28507834
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для аналізатора сечі №100 («Декафан Лаура» для сечового аналізатора Laura Sma...×-
Тест-смужки для аналізатора сечі №100 («Декафан Лаура» для сечового аналізатора Laura Smart)
- ID: UA-2026-02-26-006181-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28437746
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл; Пропранолол таблетки по 10 мг- ID: UA-2026-02-26-004033-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28435625
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0...×-
Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (у полімерних контейнерах); Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (температура зберігання до +25С); Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен суспензія оральна 100 мг/5 мл 200 мл; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Валеріани екстракт настойка для перорального застосування по 25 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (у полімерних контейнерах); Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Парацетамол суспензія оральна/сироп 120 мг/5мл 100 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Торасемід, таблетки, по 10 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Лоратадин таблетки по 10 мг)
- ID: UA-2026-02-26-003650-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28435232
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби для надання невідкладної допомоги (Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін...×-
Лікарські засоби для надання невідкладної допомоги (Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (температура зберігання до +25); Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Валеріани екстракт настойка для перорального застосування по 25 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (у контейнерах полімерних); Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен суспензія оральна 100 мг/5 мл 200 мл; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (у контейнерах полімерних); Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Парацетамол суспензія оральна/сироп 120 мг/5мл 100 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Торасемід, таблетки, по 10 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Пропранолол таблетки по 10 мг; Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл)
- ID: UA-2026-01-26-006803-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28051395
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38969531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -