• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви до гематологічних автоматичних аналізаторів

Код НК 031:2024 W0103010105 МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)

Торги не відбулися

131 646.38 UAH з ПДВ
Номер: ecaad22c4bb94ac4826674bf6a25b1d0
Внутрішній номер закупівлі: 29352381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-003553-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради
Контактна особа: Дарія Петросян +380999414510 lcpmsd1_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 131 646.38 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 11:01 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 11:01 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: з 04.06.2026 15:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴131 646.38 Реактиви до гематологічних автоматичних аналізаторів