• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10); Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))

Завершена

3 359.24 UAH з ПДВ
Номер: de4b61c405e7416ea1678a674d498e9f
Внутрішній номер закупівлі: 28739135
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-26-008825-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради
Контактна особа: Дарія Петросян +380999414510 lcpmsd1_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 359.24 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бендазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл (Дибазол-Дарниця р-н д/ін 10 мг/мл амп. 5 мл №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 12 паковання
Період постачання до 30.04.2026
Місце постачання Україна, Запоріжжя, бульвар Шевченка, 25 На карті
Пропранолол таблетки по 40 мг (Анаприлін - Здоров’я таб. 40 мг №50(10*5))
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 паковання
Період постачання до 30.04.2026
Місце постачання Україна, Запоріжжя, бульвар Шевченка, 25 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПТЕЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ФАРМАЦІЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Ціна пропозиції 3 359.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 14:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 42cbfa9071e5436ca01d6abb2e5ddf57
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-26-008825-a-c1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПТЕЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ФАРМАЦІЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Номер договору: 63
Сума договору: 3 359.24 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 139.48 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.03.2026 14:16
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 63 від 26.03.2026.pdf
p7s
sign.p7s