-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви та витратні матеріали для автоматичного гематологічного аналізатора
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-001732-a
Завершена
131 587.99
UAH з ПДВ
Номер:
e1060816df8c4e18b35bf58217637892
Внутрішній номер закупівлі:
29574863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-001732-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969531
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Петросян +380999414510 lcpmsd1_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
131 587.99 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розчинник (20 л) для автоматичного гематологічного аналізатора MEDMAY-MC-3600 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Лізуючий розчин (500 мл) для автоматичного гематологічного аналізатора MEDMAY-MC-3600 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Очищувач (1 л) для автоматичного гематологічного аналізатора MEDMAY-MC-3600 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Концентрований очищувач (100 мл) для автоматичного гематологічного аналізатора MEDMAY-MC-3600 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний 1 x 2.5 мл (1 Норма) (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
8 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff//ERBA Lyse(CLOSED) 1 л для автоматичного гематологічного аналізатора ERBA ELite 3 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Dilluent-Diff//ERBA Dilluent – Diff (20л) для автоматичного гематологічного аналізатора ERBA ELite 3 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
16 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Розчин для очищення ERBA Cleaner 1л. для автоматичного гематологічного аналізатора ERBA ELite 3 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
16 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC 100 мл для автоматичного гематологічного аналізатора ERBA ELite 3 (Код НК 031:2024 W0103010105)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАД ФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41331842
-
Адреса:
52064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н село Сурсько-Литовське ВУЛИЦЯ КРИЛОВА будинок 17
Ціна пропозиції
131 587.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 10:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b93a761a0b5434ab7d3037407e26713
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-18-001732-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАД ФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41331842
-
Адреса:
52064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н село Сурсько-Литовське ВУЛИЦЯ КРИЛОВА будинок 17
Номер договору:
113
Сума договору:
131 587.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
122 979.43 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
18.06.2026 09:50
Статус:
Підписаний