-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-08-14-012568-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26146986
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-03-06-014503-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24640726
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2025-03-06-000748-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24627270
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна панель Prestigio Multiboard 65 LIGHT SERIES GEN 5- ID: UA-2024-11-18-016301-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23298105
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-11-18-015496-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23297299
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання- ID: UA-2024-10-22-015742-a
- Дата створення : 22.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22983514
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2023-06-21-012607-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18189663
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для початкових класів " Нової української школи"- ID: UA-2021-10-01-004569-a
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11806586
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтерактивні панелі- ID: UA-2021-07-27-012282-b
- Дата створення : 27.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10880658
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -