-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-012607-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
500826262476468b81bdf3453b8cd698
Внутрішній номер закупівлі:
18189663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-012607-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бішко Лілія Ярославівна 380981342113 dep.edu_krasne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 15:23 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 15:23 - 29.06.2023 14:00
Період кваліфікації:
29.06.2023 14:01 - 03.07.2023 17:01
Період завантаження договору:
09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Інтерактивна панель