• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивна панель

Оголошено тендер

145 000.00 UAH
Номер: b22e22cbc4834f1a97179e6b02b35d7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-21-005415-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна панель
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.06.2023 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбласні кошти
Сума100 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 000.00 UAH