-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивні панелі НУШ Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65"...×-
Інтерактивні панелі НУШ Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L656), комп. модуль (i5 12Gen/8ГБ/256ГБ/W11Pro), MozaBook 3 р., мобільний стенд
- ID: UA-2026-09-04-014033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302700
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОНЯТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 23:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивні панелі НУШ- ID: UA-2026-09-04-013854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302522
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОНЯТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд(Ukraine Facility)
- ID: UA-2025-09-11-004965-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26400955
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОНЯТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд (Ukraine Facility)
- ID: UA-2025-09-10-009418-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26390674
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивні панелі НУШ- ID: UA-2025-09-10-008575-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26389849
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивні панелі НУШ, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна пане...×-
Інтерактивні панелі НУШ, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд
- ID: UA-2025-09-08-005234-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26358227
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивні панелі НУШ, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна пане...×-
Інтерактивні панелі НУШ, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення
- ID: UA-2025-09-05-012714-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26351046
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання тип 3 (Інтерактивна панель - навчальне ПЗ)- ID: UA-2024-12-17-020652-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23728685
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект мультимедійного обладнання тип 3)- ID: UA-2024-08-01-010413-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22211187
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплекти мультимедійного обладнання для НУШ)- ID: UA-2024-05-29-003568-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21688721
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання ТИП 1: Комплект «Інтерактивна дошка - Ультракороткофо...×-
Комплекти мультимедійного обладнання ТИП 1: Комплект «Інтерактивна дошка - Ультракороткофокусний проєктор» 1шт Комплект "Все в одному": Інтерактивна дошка - Короткофокусний проєктор - ПК вчителя 1шт
- ID: UA-2024-05-08-007474-a
- Дата створення : 08.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21503564
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -