-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект мультимедійного обладнання тип 3)
Тендер Prozorro UA-2024-08-01-010413-a
Завершена
156 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 780.10 UAH
Номер:
b0268486d78d4cc4ab2e56ff4ff13e04
Внутрішній номер закупівлі:
22211187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-01-010413-a
Замовник:
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811567
-
Адреса:
59122, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, село Конятин, Вулиця Центральна, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Парижняк Тарас 380683830466 konyatynschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2024 23:09 - 14.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2024 23:09 - 17.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.08.2024 00:00 - 19.08.2024 16:45
Період завантаження договору:
25.08.2024 00:00 - 04.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 020.00 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект мультимедійного обладнання тип 3). Інтерактивна панель