-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект мультимедійного обладнання тип 3)
Оголошено тендер
156 020.00
UAH
Номер:
fb905fab60ee4d138881c8bd9a4950c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-01-007641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811567
-
Адреса:
59122, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, село Конятин, Вулиця Центральна, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811567
-
Адреса:
59122, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, село Конятин, Вулиця Центральна, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
156 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект мультимедійного обладнання тип 3)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Дата опублікування:
01.08.2024 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума156 020.00 UAH