• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекти мультимедійного обладнання ТИП 1: Комплект «Інтерактивна дошка - Ультракороткофокусний проєктор» 1шт Комплект "Все в одному": Інтерактивна дошка - Короткофокусний проєктор - ПК вчителя 1шт

Торги відмінено

156 020.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.10 UAH
Номер: c045725f3e614e5b9fda1279856cef33
Внутрішній номер закупівлі: 21503564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-08-007474-a   
Замовник: Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради
Контактна особа: Парижняк Тарас 380683830466 konyatynschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 156 020.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.05.2024 14:40 - 13.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2024 14:40 - 16.05.2024 09:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 704ae2d1d08c4bbe8280f2bbf1cd4bb0
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Не правильно оформлена тендерна документація, а саме не коректно вказані вимоги до закупівлі, що повинні відповідати наказу МОН 574 від 29.04.2020
Період оскарження: 10.05.2024 11:45 - 21.05.2024 00:00
Дата опублікування: 10.05.2024 11:45
Дата виконання: 21.05.2024 00:00
Статус:
Виконано
Номер: 5f55d0d2f9b14b3bac5c0b9102c4b49c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Не правильно оформлена тендерна документація, а саме не коректно вказані вимоги до закупівлі, що повинні відповідати наказу МОН 574 від 29.04.2020
Дата опублікування: 09.05.2024 12:21
Дата виконання: 09.05.2024 12:21
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴156 020.00 Комплекти мультимедійного обладнання ТИП 1: Комплект «Інтерактивна дошка - Ультракороткофокусний проєктор» 1шт Комплект "Все в одному": Інтерактивна дошка - Короткофокусний проєктор - ПК вчителя 1шт