-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання ТИП 1: Комплект «Інтерактивна дошка - Ультракороткофокусний проєктор» 1шт Комплект "Все в одному": Інтерактивна дошка - Короткофокусний проєктор - ПК вчителя 1шт
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-007474-a
Торги відмінено
156 020.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 780.10 UAH
Період уточнення:
08.05.2024 14:40 - 13.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим