-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання тип 3 (Інтерактивна панель - навчальне ПЗ)
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-020652-a
Завершена
85 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3a3da5270b694a63867caec43eb9c9bf
Внутрішній номер закупівлі:
23728685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-020652-a
Замовник:
Опорний заклад "Конятинський ліцей" Конятинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25811567
-
Адреса:
59122, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, село Конятин, Вулиця Центральна, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Парижняк Тарас 380683830466 konyatynschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект мультимедійного обладнання тип 3 (Інтерактивна
панель - навчальне ПЗ)
Кількість
1 штука
Період постачання
16.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фігична особа-підприємегіь Бондаренко Ольга Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3100415546
-
Контактна особа:
Бондаренко Ольга Анатоліївна 380679547200 olha.bondarenko.job@gmail.com
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, вулиця Івана Франка, будинок 11-а
Ціна пропозиції
85 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2024 16:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
38b30b3ea6fa4134bc78f20e08b7bae7
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-17-020652-a-b1
Постачальник:
Фігична особа-підприємегіь Бондаренко Ольга Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3100415546
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, вулиця Івана Франка, будинок 11-а
Номер договору:
22
Сума договору:
85 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект мультимедійного обладнання тип 3 (Інтерактивна
панель - навчальне ПЗ): 85 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
16.12.2024 10:00
Статус:
Підписаний