-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи електроживлення (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-08-07-011262-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029453
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-07-17-010533-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848581
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея для системи електроживлення телекомунікаційної (код ДК 021:2015: 3143...×-
Акумуляторна батарея для системи електроживлення телекомунікаційної (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
- ID: UA-2026-04-07-013995-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854604
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-03-30-011561-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28770214
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2025-11-15-000485-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136395
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2025-10-17-014271-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26803206
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Портативні зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2025-03-15-000207-a
- Дата створення : 15.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24722816
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2025-03-15-000188-a
- Дата створення : 15.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24722800
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2025-02-12-014248-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24410756
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України) ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядна станція (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2024-11-16-000727-a
- Дата створення : 16.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23280815
Міністерство оборони України ЄДРПОУ: 00034022ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея до портативних радіостанцій транкінгового зв'язку (код ДК 021:20...×-
Акумуляторна батарея до портативних радіостанцій транкінгового зв'язку (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
- ID: UA-2024-08-28-010855-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22433426
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядна станція (код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори)- ID: UA-2024-08-28-010783-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22433399
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
АКБ до джерела безперебійного живлення (код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2024-07-14-000131-a
- Дата створення : 14.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22065204
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -