• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)

Завершена

44 658 716.73 UAH без ПДВ
Номер: 74c1a8cdc9034db8a7d81b8aa09b5c12
Внутрішній номер закупівлі: 29848581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-010533-a   
Замовник: Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України)
Контактна особа: Назарій Яворський +380683857027 vdr_kvzkb1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 658 716.73 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 17:55 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 17:55 - 31.07.2026 09:00
Аукціон: 03.08.2026 13:57 - 03.08.2026 14:20
Період кваліфікації: 03.08.2026 14:20 - 10.08.2026 17:20
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 658 716.73 Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)