• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторна батарея для системи електроживлення телекомунікаційної (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)

Завершена

18 107 300.00 UAH з ПДВ
Номер: ef085d260edf4d22af04175bb7c97a13
Внутрішній номер закупівлі: 28854604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-07-013995-a   
Замовник: Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України)
Контактна особа: Назарій Яворський +380683857027 vdr_kvzkb1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 107 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.04.2026 17:48 - 16.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2026 17:48 - 19.04.2026 10:00
Аукціон: 20.04.2026 15:45 - 20.04.2026 16:08
Період кваліфікації: 20.04.2026 16:08 - 27.04.2026 17:00
Період завантаження договору: 03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 107 300.00 Акумуляторна батарея для системи електроживлення телекомунікаційної (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)